Kibice, którzy pojawili się na niedzielnym pojedynku mogli być zadowoleni bo byli świadkami ciekawego widowiska.

Seniorzy
Wpisał Dawid Bilski
niedziela, 24 maja 2015 12:32
aaaa_nowe_ovia
Trwa dobra seria biało-czerwonych. W niedzielę Ostrovia 1909 pokonała Start Warlubie 3:0. Wszystkie bramki padały po przerwie.
Więcej…

Porażka z Marcinkami (Foto)
Junior młodszy
sobota, 23 maja 2015 14:01

aa_junior_polakBez zwycięstwa w rundzie wiosennej pozostają juniorzy młodsi Ostrovii 1909 występujący w lidze wojewódzkiej. W sobotę biało-czerwoni ulegli Marcinkom Kępno 0:1.

Więcej…

Przedłużyć serię ze Startem
Seniorzy
piątek, 22 maja 2015 12:21

W niedzielę o godzinie 12.00 na Stadionie Miejskim przedostatni raz w sezonie 2014/2015 seniorzy Ostrovii 1909 wystąpią w roli gospodarza. Rywalem biało-czerwonych będzie Start Warlubie.

Więcej…

Piłkarski rozkład jazdy
Klub
czwartek, 21 maja 2015 08:57
uniwersalne

Bardzo ciekawie zapowiadają się najbliższe dni dla biało-czerwonych. Cztery zespoły młodzieżowe czekają derbowe pojedynki z ekipami Centry.

Więcej…

Seniorzy
środa, 20 maja 2015 18:29

tablica

W środowym spotkaniu więcej strzałów oddali gospodarze. Większość z nich była jednak niecelna.

Więcej…

Nielba - Ostrovia 1909 1:2
Seniorzy
środa, 20 maja 2015 18:28

boiskoPo długiej przerwie biało-czerwoni zanotowali wyjazdowy sukces w spotkaniu ligowym. Ostrovia 1909 ograła Nielbę Wągrowiec 2:1.

Więcej…

Internetowa sprzedaż biletów na meczem ze Startem
Seniorzy
środa, 20 maja 2015 09:15

biletyW niedzielę, 24 maja o godzinie 12.00 w kolejnym spotkaniu III ligi na Stadionie Miejskim zespół Ostrovii 1909 zmierzy się z zespołem Startu Warlubie. Uruchomiona została internetowa sprzedaż wejściówek.