boisko

Ostrovia 1909 – Pogoń N.S. 2:2

boisko

Remis 2:2 zanotowali piłkarze Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski w środowym spotkaniu kontrolnym z Pogonią Nowe Skalmierzyce.

Pierwsze dwie bramki strzelili ostrowianie. W 10. minucie na listę strzelców wpisał się Damian Wnuk. Ten sam zawodnik w 35. minucie podwyższył na 2:0 dla Ostrovii. Precyzyjnie wykonał rzut karny podyktowany za faul na Adrianie Dąbrowskim.

Później do siatki trafiali rywale. Kontaktową bramkę zdobyli jeszcze przed przerwą – rykoszet piłki zmylił stojącego między słupkami Mateusza Mierzwickiego. Kwadrans przed końcem meczu zespół ze Skalmierzyc doprowadził do wyrównania.

Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. – Pogoń Nowe Skalmierzyce 2:2 (2:1)

Pierwsza połowa: Mierzwicki – Kasprzyk, Konstanciak, Besarabiw, Jaworski, Rusek, Konieczny, Dziuba, Czupryn, Dąbrowski, Wnuk.

Druga połowa: Mierzwicki – Świtała, Konstanciak, Besarabiw (65′ Jaworski), Zagórski, Wronkowski, Dziuba, Gabiś, Sibiński, Sobczak, Pacyna.