Trenerski dwugłos

uniwersalne

Zapraszamy do zapoznania się z komentarzami szkoleniowców po sobotnim spotkaniu Ostrovii 1909 Ostrów z Iskrą Sieroszewice.

Andrzej Dziuba (trener Ostrovii 1909):

Nikt nie powinien być zadowolony z tego meczu. Można powiedzieć, że nasza gra wyglądała mizernie. Jedyne z czego się należy cieszyć to zdobyte trzy punkty. To był nasz ostatni mecz w „Okręgówce” na Stadionie Miejskim, szkoda, że to pożegnanie nie odbyło się w lepszym stylu. Mamy już pewny awans i ciężko jest chłopaków motywować.

Dariusz Płóciennik (trener Iskry):

Do 30. minuty mecz był pod naszą kontrolą. Pod koniec pierwszej połowy w naszą grę wkradło się troszeczkę nerwowości. Po przerwie graliśmy dobrze, stwarzaliśmy sobie sytuacje. Jednak dwa indywidualne błędy dały gospodarzom prowadzenie 2:0. Mimo porażki mojemu zespołowi należą się podziękowania za występ.