Zwycięstwo nad Zenitem

Środowa gra kontrolna z Zenitem Międzybórz (Klasa Okręgowa, Dolnośląski ZPN) zakończyła się wygraną Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski.

Gospodarze od pierwszego gwizdka wyszli wysokim pressingiem. Szybko zdobyli bramkę, ale i też stracili sporo sił co było widać z upływającym czasem. To wykorzystali biało-czerwoni i mogli zaatakować bramkę rywali. Jeszcze przed przerwą bramki zdobyli Łukasz Budziak i Mikołaj Marciniak.

Po godzinie gry było już 3:1 dla Ostrovii po drugim trafieniu Łukasza Budziaka. Ostatecznie podopieczni trenera Piotra Konstanciaka zwyciężyli 4:3, a czwartą bramkę dołożył strzałem głową Piotr Skrzypczak. Od 65 minuty Zenit grał z przewagą jednego zawodnika bo czerwoną kartkę ujrzał Maciej Kaniewski.

Zenit Międzybórz – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3:4 (1:2)

Bramki dla Ostrovii: Łukasz Budziak 2 (35’,60’), Mikołaj Marciniak (44’), Piotr Skrzypczak (65’)

Bartosz Jureczek (46′ Bartosz Jankowski)- Zawodnik Testowany, Paweł Zadka (46′ Szymon Jankowski), Konrad Rusek, Mateusz Rachwalski (75′ Kamil Malczyk), Łukasz Budziak (75′ Dawid Hyla), Karol Krystek (75′ Adam Sobański), Jakub Kramarczyk (60′ Nikodem Nowacki), Patryk Perz (60′ Piotr Skrzypczak), Mikołaj Marciniak (75′ Vlad Lisnyi), Mateusz Ziemiański (46′ Maciej Kaniewski).