Victoria lepsza od Ostrovii

Grająca w niepełnym zestawieniu drużyna seniorów Ostrovii 1909 uległa w pucharowej potyczce 2:4 na wyjeździe drużynie Victorii Skarszew.

W środowym starciu zabrakło między innymi Damiana Błaszczyka, Petera Suswama, Pawła Zadki i kilku młodszych graczy.

Rozpoczęło się dobrze, bo w 5 minucie po szybkiej akcji gola zdobył Mateusz Ziemiański. W pierwszej części spotkania sędziowie podyktowali gospodarzom dwa rzuty karne. Jeden z nich w 39 minucie Mateusz Stefaniak zamienił na bramkę.

Po zmianie stron na prowadzenie 2:1 wyszła Victoria. W 65 minucie Karol Krystek skutecznie egzekwując rzut karny doprowadził do stanu 2:2. Niestety kilka minut ten zawodnik otrzymał drugą żółtą kartkę w środowe popołudnie i Ostrovia kończyła spotkanie w „dziesiątkę”.

Końcówka pojedynku należała do drużyny ze Skarszewa, która zwyciężyła 4:2.

Ostrovia 1909 myślami jest już przy sobotnim pojedynku V Ligi z Kanią Gostyń. Początek o godzinie 16.00 na Stadionie Miejskim.

Victoria Skarszew – Ostrovia 1909 4:2 (1:1)

Bramki dla Ostrovii: Mateusz Ziemiański (5′), Karol Krystek (65′ rzut karny)

Ostrovia:

Bartosz Jankowski – Mateusz Rachwalski, Karol Krystek, Jakub Jędrzejak (88′ Piotr Skrzypczak), Patryk Perz, Nikodem Modrzyński (66′ Mariusz Poślednik), Tomasz Kowalski, Jakub Kramarczyk, Mikołaj Marciniak, Maciej Kaniewski (63′ Szymon Celmer), Mateusz Ziemiański.

Zadanie dofinansowane z budżetu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski