Zagrają dla trenera Janusza Maciuszyna

W najbliższą sobotę, 27 listopada odbędzie się impreza dedykowana Januszowi Maciuszynowi, byłemu legendarnemu trenerowi ostrowskich klubów.

Można stwierdzić, że pod wodzą tego szkoleniowca wychowało się kilka pokoleń piłkarzy w naszym regionie. To za jego sprawą wielu młodych chłopców rozpoczęło większą,lub mniejszą przygodę z futbolem.Pan Janusz Maciuszyn znany był z pracy przedewszystkim z młodzieżą w Ostrovii 1909 a następnie KUKS Zębców. Był członkiem Wydziału Szkolenia w Kaliskim Okręgowym Związku Piłki Nożnej. Za swoją wieloletnią pracę przy futbolu na 40-lecie KOZPN odznaczony został złotym medalem.

Kilka tygodni temu, kiedy w mediach społecznościowych pojawiła się informacja o organizacji turnieju dla trenera Janusza Maciuszyna odzew ze strony jego byłych podopiecznych był niezwykle duży. To właśnie grupa jego wychowanków oraz syn Artur Maciuszyn doprowadzili do organizacji tej imprezy.

W godzinach od 12 do 14 rozgrywany będzie turniej dla dzieci z rocznika 2010 i młodsi. Natomiast w godzinach 14-18 organizatorzy zaplanowali rozgrywki z udziałem wychowanków Janusza Maciuszyna. Impreza odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Krotoszyńskiej 171.

Z pewnością przy takim spotkaniu jego uczestnicy będą mieli co wspominać a na boisku nie zabraknie dobrej zabawy!

24244 udostępnieniaLubię to!KomentarzUdostępnij