6:0 z Zefką

Siódma kolejka REDBOX V Ligi szczęśliwa dla drużyny Ostrovii 1909, która rozbiła Zefkę Kobyla Góra 6:0.

Ekipa z powiatu ostrzeszowskiego wystąpiła bez kontuzjowanego Macieja Stawińskiego. W Ostrovii brakowało leczących urazy Mateusza Stawskiego, Pawła Jasińskiego i Piotra Skrzypczaka.

Sobotni pojedynek był pod pełną kontrolą biało-czerwonych od pierwszego do ostatniego gwizdka. Już do przerwy było 2:0, ale gdyby gospodarze mieli lepiej nastawione celowniki było jeszcze bardziej okazałe prowadzenie.
Od 45 minuty Zefka grała w osłabieniu jednego zawodnika, bo drugi żółty kartonik ujrzał Arkadii Herasymow.

Po zmianie stron nadal na murawie dominowali biało-czerwoni, dokładając kolejne 4 trafienia. Trener Piotr Konstanciak przy wysokim prowadzeniu wpuścił na plac gry najmłodszych zawodników.

Ostrovia – Zefka Kobyla Góra 6:0 (3:0)

1:0 Damian Błaszczyk (15′)
2:0 Karol Krystek (28′, głową)
3:0 Nikodem Modrzyński (46′)
4:0 Szymon Celmer (57′)
5:0 Mikołaj Marciniak (65′)
6:0 Mikołaj Marciniak (83′)

Bartosz Jankowski (77′ Bartosz Jureczek) – Patryk Perz, Paweł Zadka, Jakub Jędrzejak, Mateusz Rachwalski (60′ Kacper Piotrowicz), Damian Błaszczyk, Karol Krystek (72′ Peter Suswam), Nikodem Modrzyński (65′ Jakub Kramarczyk), Tomasz Kowalski (70′ Dawid Płaczek), Mikołaj Marciniak, Szymon Celmer (62′ Mateusz Ziemiański).