4:0 i 4 asysty Kaczmarka

Druga połowa wynagrodziła kibicom pierwszą część spotkania. Mowa o sobotnim meczu Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski z zespołem SKP Słupca.

Pierwsze 45 minut nie zapowiadało na efektowny happy end. Co prawda biało-czerwoni atakowali bramkę rywali ale robili to mało zdecydowanie. Również goście szukali swoich szans ale nie zawodził między słupkami Bartosz Jankowski.

W drugiej części meczu akcje Ostrovii były bardziej zdecydowane i skuteczniejsze. W 51 minucie wynik po podaniu Daniela Kaczmarka otworzył Tomasz Kempiński. Ten pierwszy asystował także przy kolejnych bramkach Michała Giecza i dwóch Damiana Błaszczyka. Biało-czerwoni już do końcowego gwizdka panowali na boisku i triumfowali 4:0. Szczęścia zabrakło Kamilowi Krawczykowi, który z bliskiej odległości nie umieścił futbolówki w siatce po zagraniu Błaszczyka.

Ostrovia 1909 – SKP Słupca 4:0 (0:0)

1:0 Tomasz Kempiński (51)
2:0 Michał Giecz (57)
3:0 Damian Błaszczyk (68)
4:0 Damian Błaszczyk (75)

Bartosz Jankowski – Kamil Krawczyk, Grzegorz Wachowiak, Łukasz Wiącek, Konrad Rusek, Damian Błaszczyk, Kacper Krawczyk, Maciej Mikulski (80′ Paweł Zadka), Daniel Kaczmarek, Michał Giecz (75′ Szymon Kasprzak), Tomasz Kempiński (85′ Mateusz Ziemiański).

Zadanie dofinansowane z budżetu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski.