Porażka z Polonią

Rundę rewanżową rozpoczął zespół juniora Ostrovii 1909 (rocznik 2005) występujący w lidze wojewódzkiej B1.

Na boisko w Czekanowie podopieczni trenerów Piotra Kasprzyka i Konrada Ruska zmierzyli się z zespołem Polonii Środa Wielkopolska.

Pierwszy raz od dawna to nasza drużyna weszła lepiej w mecz od przeciwnika. Po 12 minutach było już 2:0, a na przerwę schodziła z wynikiem 2:1. W drugiej części gry było kilka dogodnych sytuacji z obu stron, ale to goście wykazali się lepszą skutecznością i wygrali 3:2.

Aktualny bilans Ostrovii 1909 to jedno zwycięstwo przy sześciu porażkach.

Zespół w dalszym ciągu boryka się z wieloma problemami zdrowotnymi, drużynę wspierają zawodnicy z rocznika młodszego. Chłopcy mają jeszcze kilka spotkań by pokazać się z jak najlepszej strony na tle mocnych ligowych przeciwników.