4

Łatwa przeprawa trampkarzy

4Sobota była również udanym dniem dla zespołu trampkarza starszego prowadzonego przez Przemysława Kurka. Biało-czerwoni rozgromili Liskowiaka Lisków.

Wyrównany w tym meczu był tylko początek. Worek z bramkami rozwiązał się w 20 minucie. Od tego momentu zaznaczała się coraz widoczniejsza przewaga ostrowskiej jedenastki. Zawodnicy jednak nie ustrzegali się błędów. – Było trochę niedokładności w naszej grze, szczególnie do przerwy – relacjonuje Łukasz Hausmann, gracz Ostrovii 1909.

W drugiej części biało-czerwoni przez cały czas siedzieli na połowie Liskowiaka, co kończyło się zdobywaniem kolejnych bramek. Ostatecznie skończyło się na rezultacie 10:0

Ostrovia 1909 Ostrów – Liskowiak Lisków 10:0 (4:0)

Bramki: Jakub Karwik 3, Maciej Charsche 2, Marek Pabich, Jakub Jóźwiak, Marcin Olek, Patryk Morgiel, Nikodem Szcześniak.

Skład: K.Kłopocki, M.Olek, Ł.Hausmann, W.Wasielewski, K.Gołdyn, A.Nowicki, F.Szewczyk, M.Pabich, J.Jóźwiak, E.Nowicki, J.Karwik .

Rezerwowi: M.Charsche, M.Boros, P.Klawiński, P.Morgiel , B.Morgiel, N.Szcześniak, P.Goleszyński.