Awans na trzecie miejsce

Siódma zwycięstwo piłkarek Ostrovii 1909 w dziesiątej kolejce rozgrywek II Ligi grupy południowej.

W sobotę podopieczne trenera Łukasza Pawlaka na boisku w Jankowie Przygodzkim pokonały Śląsk II Wrocław 4:1.

Początek meczu wskazywał na przewagę przyjezdnych, jednak po dobrej akcji to biało-czerwone otwarły wynik. Z czasem coraz bardziej kontrolowały mecz i już do przerwy wygrywały 3:0. .Druga połowa to zupełnie inny obraz gry. Wrocławianki po błędzie naszej defensywy zdobywają bramkę. Na szczęście udaje nam się uspokoić grę i dołożyć jeszcze jedno trafienie.

Po sobotnim sukcesie Ostrovia awansowała na trzecie miejsce w tabeli wyprzedzając drużynę z Wrocławia.

Ostrovia – Śląsk II Wrocław 4:1 (3:0)

Bramki dla Ostrovii: Aleksandra Krawiec, Emilia Paluch, Patrycja Golińska, Amelia Goplarek.