Ovia1909grafika

Barycz – Ostrovia 1909 2:5 (foto)

Ovia1909grafika7 bramek padło we wtorkowym meczu sparingowym Baryczy Janków Przygodzki z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski. Spotkanie można podsumować krótko – wynik lepszy niż gra.

Wynik spotkania w 10 minucie otworzyli gospodarze, po dośrodkowaniu futbolówki z rzutu rożnego – skierował ją do siatki Mikołaj Czekalski. W 35 minucie do stanu 1:1 doprowadził Bartosz Szepeta wykorzystując rzut karny. Jeszcze przed przerwą na 2:1 dla Ostrovii 1909 podwyższył Łukasz Wiącek.

W 50 minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Szepeta wykańczając szybką akcję biało-czerwonych. W 55 minucie skuteczną dobitką w polu karnym popisał się Daniel Kaczmarek i było 4:1 dla ostrowskiego zespołu. 25 minut przed zakończeniem meczu trzecią swoją bramkę zdobył Bartosz Szepeta. Wynik spotkania na 5:2 ustalił Mikołaj Czekalski zaskakując Konrada Łojka z rzutu wolnego. Biało-czerwoni szczególnie w drugiej połowie mieli jeszcze kilka okazji w ataku, ale zabrakło dobrego wykończenia.

Ostrovia 1909 – Barycz 5:2 (2:1)

I połowa: J.Reyer – Wiącek, Wachowiak, D.Reyer, Krawczyk, Cyfert, Szymanowski, Szepeta, Kaczmarek, Sołtyński, Kempiński.

II połowa: Łojek – Błaszczyk, Czech, D.Reyer (65′ Wiącek), Szymanowski, Cyfert (60′ Kowalski-Haberek), Szepeta, Wrzesiński, Kaczmarek (60′ Stawiński), Gościniak, Skrobacz.