Błękitni grają dalej

W rewanżowym meczu I etapu baraży o Centralną Ligi Juniorów zespół Ostrovii 1909 (rocznik 2001/2002) uległ Błękitnym Wronki 0:3. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem kibiców piłki nożnej.

Przyjezdni już w 7 minucie po niefrasobliwości ostrowian pod własnym polem karnym zdobyli gola. Najlepszą sytuację na wyrównanie miał Szymon Sadło. Błękitni lepiej operujący w niedzielę futbolówką po przerwie dołożyli dwa kolejne trafienia.

Biało-czerwoni prowadzeni przez trenera Tomasza Berusa zakończyli zmagania rundy jesiennej. Wiosną nadal rywalizować będą w lidze wojewódzkiej i zapowiadają ponownie walkę o czołowe pozycje.

Ostrovia 1909 – Błękitni Wronki 0:3 (0:1)

Ostrovia: Kacper Dziuba – Jakub Kierzynka, Mateusz Stawski, Patryk Sierański, Dawid, Kamiński, Amadeusz Wosiński, Maksymilian Frankiewicz, Maksymilian Jończak, Oliwier Kuszaj, Szymon Sadło, Mariusz Poślednik.

Rezerwowi: Bartosz Nowacki, Mateusz Robakowski, Filip Kubera, Patryk Rolla, Jakub Przybył, Kacper Pocztowski, Nikodem Modrzyński.