Bolesna porażka z Pelikanem

aaaa_nowe_ovia

Kompletnie nieudany mecz mają za sobą seniorzy Ostrovii 1909. Biało-czerwoni w niedzielne popołudnie gładko ulegli beniaminkowi III ligi.

Pelikan po wzmocnieniach to solidny zespół co pokazał na murawie Stadionu Miejskiego. Goście wykorzystali każdy błąd ostrowian, a szybkie kontry zamieniali na bramki.

W 2 minucie uderzał Daniel Kaczmarek, ale piłkę zablokowali obrońcy rywala. W 5 minucie Łukasz Wiącek uderzał niecelnie głową po wrzutce z kornera Daniela Kaczmarka. Po przeciwnej stronie boiska odpowiednio w 12 i 20 minucie o strzałach Łukasza Zgdańskiego interweniował Mateusz Wronecki.

Bramkarz ostrowskiej drużyny futbolówkę z siatki wyciągał w 28 minucie, kiedy z 25 metrów przymierzył Hubert Oczkowski. W 55 minucie było już 0:2 po trafieniu Marcina Trojanowskiego. Gospodarze grający niemrawo nie mogli skonstruować akcji zagrażających przeciwnikom. W 66 minucie Tomasz Kempiński uderzył zza pola karnego, ale piłka przeleciała obok słupka. W 79 minucie skuteczną akcję przeprowadzili goście, a futbolówkę głową do bramki skierował Łukasz Zagdański pozbawiając jakichkolwiek złudzeń biało-czerwonych.

Ostrovia 1909 – Pelikan Niechanowo 0:3 (0:1)

0:1  Hubert Oczkowski (28′)

0:2 Marcin Trojanowski (55′)

0:3 Łukasz Zagdańsk (79′)

Ostrovia 1909: 12. Mateusz Wronecki – 4. Konrad Rusek, 14. Dariusz Reyer, 5. Łukasz Wiącek, 16. Grzegorz Wachowiak, 20. Marek Szymanowski, 8. Damian Michalski, 18. Karol Krystek (30’ Patryk Perz), 9. Damian Błaszczyk, 7. Daniel Kaczmarek (65’ Michał Giecz), 6. Tomasz Kempiński.