Cenna wygrana nad Pogonią (Foto)

aa_junior_frencel

W zaległym spotkaniu rozgrywek juniora młodszego KOZPN zespół Ostrovii 1909 pokonał na wyjeździe Pogoń Nowe Skalmierzyce 4:2. Stawka tego spotkania była wysoka.

Obie ekipy między sobą rywalizują o drugą pozycję. Wynik meczu już w 5 minucie otworzył Szymon Kasprzak wykorzystując błąd bramkarza Pogoni.

Tuż po przerwie padła bramka na 2:0 – Kamil Król zaskoczył rywali z rzutu wolnego. Kilkadziesiąt sekund później gospodarze zdobyli gola kontaktowego i poczuli „świeżą krew.  Na szczęście grę uspokoiło trafienie Jakuba Jóźwiaka. Miejscowi doszli co prawda na 3:2, ale w doliczonym czasie formalności dopełnił celny strzał Krystiana Rolli.

Dodajmy, że drużynę z Nowych Skalmierzyc prowadzi były gracz ostrowskiego zespołu, Ryszard Tomczak.

W naszej galerii dostępnych jest blisko 140 zdjęć z tego spotkania. Zapraszamy do obejrzenia tutaj.

Pogoń Nowe Skalmierzyce – Ostrovia 1909 2:4 (0:1)

Ostrovia: Dudka – Kaźmierczak, Tomczak, Płóciennik, Gołdyn, Rauk, Kasprzak, Morgiel, Kaniewski (70’ Rolla), Król, Jóźwiak.