Cenny wywalczony punkt

Po serii porażek seniorzy Ostrovii 1909 wywalczyli cenny punkt w pojedynku z Victorią Września.

Biało-czerwoni rozpoczęli sobotnie starcie na Stadionie Miejskim ofensywnie nastawieni. W 11 minucie po rzucie rożnym wykonanym przez Mariusza Poślednika w odpowiednim miejscu znalazł się Jakub Kramarczyk i mocnym uderzeniem umieścił piłkę w siatce rywala.

Po około 20 minutach gry gospodarze oddali inicjatywę rywalom. W 27 minucie do remisu doprowadził Marcel Więcławek.

W 80 minucie Victoria po trafieniu napastnika Mikołaja Jankowskiego wyszła na prowadzenie 2:1. Piłkarze gospodarzy nie spuścili głów w dół i zdołali wywalczyć remis. W 83 minucie w faulowany tuż przed bramką był Dawid Przybyszewski. Pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się Mikołaj Marciniak.

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Victoria Września 2:2 (1:1)

1:0 Jakub Kramarczyk (11’)

1:1 Marcel Więcławek (27’)

1:2 Mikołaj Jankowski (80’)

2:2 Mikołaj Marciniak (83’ rzut karny)

Bartosz Jankowski – Konrad Rusek (81’ Nikodem Nowacki), Jakub Jędrzejak, Mateusz Rachwalski, Patryk Perz, Mariusz Poślednik (52’ Michał Derwich), Robert Pikulicki (52’ Alan Matuszak), Jakub Kramarczyk, Mikołaj Marciniak, Dawid Przybyszewski, Maciej Kaniewski (75’ Łukasz Budziak).