Dobra passa przerwana

Polonia Chodzież przerwała dobrą passę piłkarzy Ostrovii 1909 w rozgrywkach Artbud IV Ligi.

W pierwszej połowie biało-czerwonym dopisało sporo szczęścia. Goście zmarnowali kilka dobrych sytuacji, a w 25 minucie Jakub Zbieralski nie trafił z rzutu karnego, uderzając obok słupka.

Za to w 62 minucie tzw. strzał życia oddał mający hiszpańskie obywatelstwo De Almeida Wanderson Correa. Goście objęli prowadzenie 1:0.

Ostrovia miała sytuacje na wyrównanie ale Mikołaj Marciniak i Dawid Przybyszewski uderzali futbolówkę obok słupka – kolejno w 65 i 90 minucie meczu.

Po nie najlepszym występie ostrowska drużyna musi przełknąć gorycz porażki.

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Polonia Chodzież 0:1 (0:0)