Drugi sparing na remis

Rezultatem 2:2 zakończył się mecz sparingowy Ostrovii 1909 i KP Centra 1946. Trenerzy obu drużyn ustalili, że rozegrane zostaną 4 tercje po 30 minut.

Mieliśmy więc sporą dawkę grania w sobotnie przedpołudnie. Szkoleniowcy mieli okazje sprawdzić szerokie kadry. Biało-czerwoni dwukrotnie obejmowali prowadzenie, ale rywale odrabiali straty.

Ostrovia 1909 – KP Centra 2:2
1:0 (17′, gol samobójczy po wrzutce Kamila Krawczyka)
1:1 Damian Izydorski (31′)
2:1 Marek Szymanowski (42′)
2:2 Dariusz Reyer (rzut karny)

Ostrovia: Bartosz Jankowski (61′ Jakub Błaszczyk), Kamil Krawczyk (91′ Szymon Kasprzak), Łukasz Wiącek (91′ Kamil Dutkowski), Grzegorz Wachowiak (91′  Jordan Kaczmarek), Konrad Rusek (61′ Jakub Jędrzejak),  Marek Szymanowski (91′ Damian Spaleniak), Krystian Mokrzycki (91′ Mikołaj Lewandowski), Maciej Kaniewski (61′ Maciej Mikulski), Damian Błaszczyk, Michał Giecz (91′ Patryk Powalisz) Tomasz Kempiński (91′ Mateusz Ziemiański).