boisko

Drugie miejsce juniorów

Pierwsza drużyna juniorów starszych w sobotę powtórzyła wynik z pierwszego meczu i pokonała Olimpię Brzeziny 9:1. Ostrovia została wicemistrzem ligi.

Ostrovia od samego początku kontrolowała mecz, tworząc mnóstwo dobrych akcji. Do przerwy wynik brzmiał 6:0.

W drugiej połowie Ostrovia znacznie spuściła z tonu, ale zdołała strzelić jeszcze 3 bramki. W 70 minucie w polu karnym gości faulował Błażej Marciniak i sędzia podyktował rzut karny, pewnie wykorzystany przez przeciwnika. 5 minut później kolejny faul stopera Ostrovii. Ten niestety skutkował czerwoną kartką, ponieważ napastnik Olimpii wychodził na czystą pozycję.

W Ostrzeszowie niespodziewanie rozgromiony został KS Opatówek. Victoria ograła byłego już wicelidera aż 7:1. Ten wynik pozwolił Ostrovii wspiąć się na drugie miejsce w ostatniej kolejce.

Olimpia Brzeziny – Ostrovia 1909 1:9

M. Majer (2), A. Koczorowski (2), D. Krawczyk, M. Janoś, J. Jędrzejak, M. Sipurzyński, samobójcza