uniwersalne

Grają jak za dawnych lat! (foto)

uniwersalne

Mimo upływu lat nie zapomnieli jak się gra w piłkę nożną. Mowa o oldbojach Ostrovii 1909, którzy w pierwszej rundzie Okręgowego Pucharu Polski  pokonali Zawiszę Sośnie 3:0.

Tuż przed przerwą na bramkę rywali uderzał Marek Chatliński, piłka trafiła jeszcze w nogę Dariusza Płóciennika i wpadła do siatki rywali.

W całym pojedynku więcej sytuacji mieli gracze z Sośni. Najlepszą zmarnowali w 75 minucie, kiedy rzut karny obronił Remigiusz Wojtczak. Mimo upału biało-czerwoni wytrzymali trudy spotkania i klasę pokazali w samej końcówce. W 87 minucie na 2:0 podwyższył Marek Mierzwicki, a w doliczonym czasie wynik meczu ustalił Rafał Dziuba.

Za swoją postawę ostrowski zespół zasłużył na słowa uznania. Zawodnicy grali jak prawdziwi profesorowie futbolu na tle dużo młodszych przeciwników.

W II rundzie PP oldboje Ostrovii 1909 zmierza się w przyszłą niedzielę z OKS-em Ostrów. Z taką dyspozycją nie stoją na przegranej pozycji!

Fotorelacja ze spotkania dostępna jest tutaj.

Wojtczak – Wewiór, Krawczyk Płóciennik, Kwiecień, (46’ Kucharski), Izydorski, Sikora, Chatlinski, Woźniak, (67’ Kolenda) Wiśniewski (67’ R.Dziuba), Mierzwicki.