aa_seniorzy2

KS Polkowice – Ostrovia 1:1

aa_seniorzy2Wynikiem 1:1 zakończył się sobotni pojedynek KS Polkowice z Ostrovią 1909 Ostrów.

Przed sobotnim spotkaniem sztab szkoleniowy miał duży dylemat na ustaleniem wyjściowej „11”. Na piątkowym treningu urazów nabawili się Damian Izydorski i Robert Skrobacz. Zabrakło ponadto chorego Michała Wrzesińskiego.

W pierwszym kwadransie spotkania dwa razy pewnie interweniował Bartosz Pawłowski po uderzeniach gospodarzy.  Miejscowych strzałem nad bramką postraszył Krzysztof Gościniak.

W 23 minucie w sytuacji sam na sam z golkiperem KS-u znalazł się Tomasz Kempiński. Przegrał jednak ten pojedynek.

Wynik meczu otworzyli gospodarze w 53 minucie.  13 minut później biało-czerwoni odrobili straty. Bramkę po krótkim rozegraniu rzutu rożnego z Krzysztofem Gościniakiem zdobył Maciej Kowalski-Haberek.

KS Polkowice – Ostrovia 1909 Ostrów 1:1 (0:0)

Bramka dla Ostrovii: Maciej Kowalski-Haberek (66′)

Ostrovia: Pawłowski – Krawczyk, Cyfert, Czech, Wiącek, Molka, Kowalski-Haberek, Szepeta (62′ Błaszczyk) , Michalski (62′ Szymanowski), Gościniak, Kempiński (90′).