Lider bezlitosny dla Ostrovii

Victoria Skarszew nadal niepokonana w V Lidze. Biało-czerwoni ulegli liderowi rozgrywek aż 2:5.

Przyjezdni zawitali do Ostrowa Wielkopolskiego bez Błażeja Ciesielskiego i Stayko Stoycheva. W ostrowskim zespole lista kontuzjowanych jest dłuższa: Bartosz Jankowski, Mateusz Stawski, Paweł Jasiński, Piotr Skrzypczak.

Lider wykorzystał każdy błąd popełniany przez biało-czerwonych. Już po 42 minutach goście wygrywali 4:0. Przed przerwą gola dla Ostrovii zdobył Mikołaj Marciniak.

Po zmianie stron ostrowski zespół był częściej przy piłce. Ataki na bramkę rywala okazały się jednak nieudane.

Ostrovia 1909 – Victoria Skarszew 2:5 (1:4)

0:1 Artem Shlenskyi (11′)
0:2 Jakub Jóźwiak (19′)
0:3 Jakub Jóźwiak (30′)
0:4 Patryk Mikita (42′)
1:4 Mikołaj Marciniak (45′)
1:5 Jakub Jóźwiak (88′)
2:5 Karol Krystek (90′ rzut karny)

Bartosz Jureczek – Patryk Perz, Paweł Zadka, Jakub Jędrzejak, Mateusz Rachwalski (46′ Mariusz Poślednik), Damian Błaszczyk, Nikodem Modrzyński (60′ Peter Suswam), Karol Krystek, Tomasz Kowalski (80′ Dawid Płaczek), Mikołaj Marciniak, Szymon Celmer (60′ Maciej Kaniewski).