Lider dał popis po przerwie

Lider tabeli RedBox V Ligi pokazał swoją siłę. Ostrovia 1909 rozbiła Kanię Gostyń aż 5:1.

Ostrovia przystępowała do spotkania bez Bartosza Jankowskiego. Nasz golkiper w poprzedniej kolejce nabawił się urazu palca.

Początek meczu należał do biało-czerwonych. Po ładnej akcji i odrobinie szczęścia gola na 1:0 w 20 minucie zdobył Nikodem Modrzyński. 10 minut później goście wyrównali i na chwilę przejęli inicjatywę.

Druga odsłona pojedynku to dominacja jednej ekipy. Gospodarze obijali słupki bramki Kanii, ale w końcu odpowiednio nastawili celowniki. Dobrze w mecz weszli również zmiennicy z ławki.

Między 63 a 88 minutą czterech graczy Ostrovii 1909 wpisało się na listę strzelców. Podopieczni Piotra Konstanciaka za postawę w sobotnim pojedynku zasłużyli na 3 punkty.

OSTROVIA 1909 OSTRÓW WIELKOPOLSKI – KANIA GOSTYŃ 5:1 (1:1)