Mecz niewykorzystanych rzutów karnych

Piłkarki Ostrovii 1909 niestety nadal bez zwycięstwa w spotkaniu o stawkę w tym roku.

W sobotę biało-czerwone zmierzyły się z niżej notowanym zespołem Sokół Kolbuszowa Dolna. Już w 4 minucie na listę strzelców wpisała się Małgorzata Knuła i wydawać się mogło, że ostrowianki przejmą inicjatywę w meczu. 13 minut poźniej przyjezdne doprowadziły do stanu 1:1.

Końcówka pierwszej połowy spotkania to dwa niewykorzystane rzuty karne. Najpierw uderzenia z wapna nie wykorzystała Małgorzata Knuła, a następnie piłkarka Sokoła.

W drugiej połowie ostrowski zespół stworzył kilka groźnych sytuacji, ale zabrakło skutecznego wykończenia.

OSTROVIA 1909 OSTRÓW WIELKOPOLSKI – SOKÓŁ KOLBUSZOWA DOLNA 1:1