Młodzież bez sukcesu

Bez zwycięstwa weekend zakończyły nasze drużyny młodzieżowe. Ponownie remis padł w pojedynku rezerw z OKS Ostrów.

Niedzielne spotkanie Klasy A zakończyło się wynikiem 1:1. W 55 minucie prowadzenie 1:0 dal Ostrovii II Krystian Mokrzycki skutecznie wykorzystując rzut karny. 11 minut później z tej samej odległości straty odrobił Damian Wnuk. W ostrowskim zespole za kartki pauzował Sebastian Szereda, a urazy leczą Paweł Jasiński i Maksymilian Gawarecki.

Kacper Dziuba – Piotr Sępołowicz, Krystian Mokrzycki, Mateusz Stawski, Jakub Nasalski, Patryk Kaźmierczak (80′ Patryk Karkoszka), Maciej Mikulski, Kacper Krawczyk (46′ Arkadiusz Ciszak, 70′ Szymon Sadło), Mikołaj Lewanowski (88′ Maksymilian Jończak), Nikodem Modrzyński, Mariusz Poślednik (46′ Szymon Jankowski).

Jniorzy młodsi przegrali na wyjeździe z SKP MOS Słupca 1:2. Trampkarze starsi zremisowali z Polonią Środa Wielkopolska 2:2, a taki sam rezultat osiągnęli trampkarze młodsi w starciu z SKP MOS Słupca. Te trzy spotkania odbyły się w ramach rozgrywek ligi wojewódzkiej.