aa_mlodzik_kuba

Młodzik młodszy po inauguracji

aa_mlodzik_kubaPrzegrana z Astrą Krotoszyn i zwycięstwo w Zdunach.  Taki bilans w ten weekend miały zespoły młodzików młodszych prowadzone przez Jakuba Królaka i Konrada Ruska.

Zawodnicy I zespołu nie mieli problemów z pokonaniem zespołu CKS Zduny, po kilku minutach kwestią niewiadomą była tylko ilość strzelonych bramek. Mimo sporego osłabienia – brakowało Eryka Kałuży, Dawida Walczaka, Szymona Krzywdy i Jakuba Pądla, co spowodowało, że w ataku wystąpił bramkarz – Kamil Cienkusz, a w bramce wystąpili zawodnicy orlików – Sebastian Skrobański i Mateusz Misiorny, zespół Ostrovii 1909 pokazał swoją dominację na boisku.

Tymczasem II zespół miał duże trudniejszą przeprawę, goszcząc na Stadionie Miejskim Astrę Krotoszyn. Do przerwy trwała ostra wymiana ciosów, jednak żadnemu zespołowi nie udało się zdobyć bramki, w czym duża zasługa świetnie broniącego Bartka Nowackiego, natomiast po przerwie to biało czerwoni wyszli na prowadzenie, po składnej akcji całego zespołu i strzale Dawida Adamka, niestety późniejsze błędy w obronie spowodowały, że bramki zdobywali tylko goście, a mecz zakończył się wynikiem 1:3.

CKS Zduny – T.P. OSTROVIA 1909 OStrów Wielkopolski I 1:14 (1:5)

Skład: Sebastian Skrobański, Mateusz Misiorny, Paweł Pastuła, Mateusz Stawski, Sergiusz Michalski, Szymon Sadło (4), Klaudiusz Kędzia (3), Maksymilian Frankiewicz (5), Maksymilian Kieliba (1), Oliwier Napieralski (1), Kamil Cienkusz

T.P. OSTROVIA 1909 OStrów Wielkopolski II – Astra Krotoszyn 1:3

Skład: Bartosz Nowacki, Norbert Kustusz, Filip Wieczorkiewicz, Kacper Starczan, Wiktor Wiatrak, Bartosz Rzeszotko, Mikołaj Grycman, Amadeusz Bizan, Bartosz Sołtysiak, Dawid Adamek (1), Szymon Dobroś, Filip Kwiecień, Igor Wojciechowski.