boisko

Nielba – Ostrovia 1909 1:2

boiskoPo długiej przerwie biało-czerwoni zanotowali wyjazdowy sukces w spotkaniu ligowym. Ostrovia 1909 ograła Nielbę Wągrowiec 2:1.

Wynik meczu w 20 minucie otworzył Daniel Kaczmarek, który otrzymał podanie od Marka Szymanowskiego. W 40 minucie bliscy podwyższenia rezultatu byli Damian Błaszczyk i Łukasz Wiącek. W obu sytuacjach górą był golkiper Nielby.

W drugiej połowie biało-czerwoni zostali zepchnięci do defensywy. W 55 minucie Rafał Peksa wybronił sytuację sam na sam. Bramkarz ostrowskiej drużyny później jeszcze kilkukrotnie znakomicie interweniował ratując przez utratą gola.

W 84 minucie ostrowianie wyprowadzili szybką akcję a piłkę w siatce po podaniu Damiana Michalskiego po ograniu golkipera  Nielby umieścił Damian Błaszczyk.

W doliczonym czasie 4 minut kontaktową bramkę z rzutu wolnego zdobył Rafał Leśniewski.  Mimo nerwowej końcówki wynik spotkania nie uległ już zmianie. Ostrovia 1909 zwyciężyła 2:1.

W najbliższą niedzielę o godzinie 12.00 w kolejnym meczu ostrowski zespół zmierzy się ze Startem Warlubie.

Nielba Wągrowiec – Ostrovia 1909 1:2 (0:1)