Ostrovia gra dalej

Nie było niespodzianki w Krotoszynie. W VI rundzie Okręgowego Pucharu Polski zespół Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski pokonał tamtejszą Astrę 4:1.

To był dobry dzień dla Daniela Kaczmarka. Gracz ostrowskiej drużyny w 28 i 30 minucie zdobył dwie bramki z rzutów wolnych. Jeszcze przed przerwą kontaktowego gola zdobyli gospodarze.

Druga połowa dobrze rozpoczęła się dla biało-czerwonych. W 51 minucie na 3:1 podwyższył Mateusz Ziemiański. „Siwy” na listę strzelców wpisał się jeszcze w końcówce meczu i Ostrovia triumfowała 4:1.

W kolejnej rundzie OPP zespół zmierzy się z Jarotą Jarocin. Ten etap rozgrywek prawdopodobnie rozegrany zostanie w marcu przyszłego roku.

Astra Krotoszyn – Ostrovia 1909 1:4 (1:2)

Bartosz Jankowski – Kamil Krawczyk, Łukasz Wiącek, Jakub Jędrzejak, Konrad Rusek, Damian Błaszczyk, Mikołaj Lewandowski, Kacper Krawczyk, Daniel Kaczmarek, Mateusz Ziemiański, Paweł Zadka.

Rezerwowi: Jakub Błaszczyk, Szymon Kasprzak, Krystian Mokrzycki, Michał Giecz, Tomasz Kempiński, Maciej Kaniewski, Grzegorz Wachowiak.