Ostrovia podejmie lidera V Ligi

W sobotę, 16 października seniorzy Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski zmierzą się z niepokonaną Victorią Skarszew, liderem tabeli.

Bilans zespołu z powiatu kaliskiego jest znakomity – 8 zwycięstw przy stosunku bramek 32:6. Liderem ofensywy Victorii jest Mateusz Stefaniak, zdobywca 9 bramek. Trzon drużyny ze Skarszewa tworzą gracze znani z występów w ekipach z Kalisza: Błażej Ciesielski, Stayko Stoychew czy Przemysław Balcerzak.

Oba zespoły kilka tygodni temu rywalizowały przeciwko sobie w Pucharze Polski. Górą była Victoria na własnym boisku. Ligowe rozgrywki rządzą się jednak innymi prawami. Cieszy rosnąca forma biało-czerwonych, którą będą chcieli podtrzymać w sobotnie popołudnie.

Sobotni pojedynek rozpocznie się o godzinie 16.00 na Stadionie Miejskim.

WAŻNE!!!

Pojedynek odbędzie się z zachowaniem obowiązujących reżimów sanitarnych. Przy wejściu na trybunę główną usytuowane zostaną stanowiska z płynem dezynfekującym. Na trybunie prosimy o zachowanie dystansu społecznego.

Ceny biletów:
Bilet normalny – 10 złotych
Bilet ulgowy – 5 złotych (dzieci, młodzież do 18. roku życia, kobiety, renciści, emeryci po okazaniu legitymacji)
Ostrowska Karta Rodziny 3+ (wszyscy członkowie rodziny, zakup i wejście po okazaniu karty) – 3 złote
Ostrowska Karta Seniora – 3 złote(zakup i wejście po okazaniu karty)

Bilety do nabycia w kasie przy wejściu na trybunę główną Stadionu Miejskiego w dniu spotkania od godziny 15.00.

Zadanie dofinansowane z budżetu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski

Na boisku zagrają czołowi strzelcy Redbox V Ligi. Mateusz Stefaniak z Victorii dotąd zdobył 9 bramek a Mikołaj Marciniak z Ostrovii 1909 trafiał do siatki 7 razy. Pierwszy gwizdek w sobotę o godzinie 16.00 na Stadionie Miejskim. Serdecznie zapraszamy!!