Ostrovia rozbiła Pogoń

Ofensywny futbol w starciu z Pogonią Łobżenica zaprezentowali seniorzy Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski

Po pół godziny gry biało-czerwoni wygrywali już 3:0. Wynik spotkania otworzył Adam Sobański (asysta Łukasz Budziak). 18-latek następnie zanotował dwa podania otwierające drogę do bramki Mikołajowi Marciniakowi i Piotrowi Skrzypczakowi.

Niewiele po wznowieniu gry kontaktowego gola zdobył dla gości Dawid Szcześniak. Na kilka minut zrobiło się nerwowo. Ostatnie minuty należały jednak ponownie do Ostrovii 1909. Powody do radości może mieć Patryk 11Perz, zdobywając 2 bramki. Na pochwałę w sobotnim spotkaniu zasłużył jednak cały ostrowski zespół.

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Pogoń Łobżenica 7:2 (3:0)

1:0 Adam Sobański (10’)

2:0 Mikołaj Marciniak (15’)

3:0 Piotr Skrzypczak (30’)

3:1 Dawid Szcześniak (51’)

4:1 Patryk Perz (72’)

5:1 Patryk Perz (78’)

6:1 Peter Suswam (88’, rzut karny)