Ostrovia z przełamaniem!

Po meczu walki Ostrovia 1909 zanotowała pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach V Ligi sezonu 2021/22.

Od kilku dni wiadomo było, że pojedynek z Kanią Gostyń nie będzie należał do łatwych. W ekipie Piotra Konstanciaka nie brakowało problemów zdrowotnych.

Spotkanie było zacięte. Nie brakowało sytuacji z obu stron. W zespole gości znakomite zawody rozgrywał golkiper Jakub Krzyżostaniak.

Dopiero w 75 minucie sposób na jego pokonanie znalazł Mikołaj Marciniak po asyście Mateusza Rachwalskiego.

Ostrovia przerwała pasmo czterech spotkań ligowych bez wygranej i triumfowała 1:0. Na zwycięstwo zapracowali wszyscy zawodnicy, którzy pojawili się na boisku w sobotnie popołudnie.

Ostrovia 1909 – Kania Gostyń 1:0 (0:0)