Ostrovscy młodzi piłkarze zagrają w Arena Ostrów!

2021 rok rozpoczynamy od mocnego uderzenia i niespodzianki. Młodzi ostrovscy piłkarze nożni zaprezentują się 6 stycznia w hali Arena Ostrów!

Działacze Ostrovii 1909 wyszli z inicjatywą aby dzieci z najmłodszych kategorii wiekowych wszystkich ostrowskich klubów spotkały się wspólnie i rozegrały turniej halowy.

Inicjatywa spodobała się władzom Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski i zmagania odbędą się w niedawno oddanej do użytku sportowej perełce naszego miasta – hali Arena Ostrów! Będzie to Noworoczny Turniej pod patronatem prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Beaty Klimek.

Po koszykarzach i piłkarzach ręcznych na parkiecie tego nowoczesnego obiektu wybiegną więc młodzi piłkarze. Będzie to dla nich z pewnością duże przeżycie.

Niestety swoich pociech z trybun nie będą mogli obserwować i zagrzewać do boju rodzice, dziadkowie, najbliżsi ze względu na pandemię. Dla wszystkich mamy jednak znakomitą alternatywę!

Kilkugodzinne zmagania obejrzeć będzie można na żywo za pośrednictwem naszej transmisji internetowej na kanale Ostrovia 1909 TV na Youtube i przez fanpage Ostrovii 1909 na Facebooku! Transmisja oczywiście będzie okraszona komentarzem.

Turniej zostanie podzielony na dwie części. Na początek na parkiecie Arena Ostrów zaprezentują się drużyny żaków, a po nich w piłkarskich potyczkach ujrzymy zespoły orlików. Nie będą prowadzone klasyfikacje i wyniki, a każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal za udział.

Ostrovia 1909 jako gospodarz imprezy do udziału w turnieju zaprosiły: KP Centra 1946 Ostrów, OKS Ostrów, Akademia Krecika Ostrów, KUKS Zębców, Football Academy Ostrów.

Zapowiada się duże piłkarskie wydarzenie dla najmłodszych piłkarzy w naszym mieście. Oczywiście turniej odbędzie się z zachowaniem obowiązujących przepisów i obostrzeń.

Patronat nad turniejem objęła prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, Beata Klimek.

Harmonogram turnieju:
godzina 9.00 turniej żaków
godzina 12.00 turniej orlików

Zadanie dofinansowane z budżetu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski