uniwersalne

Pograją i wypoczną

uniwersalneMłodzież Ostrovii 1909 z roczników 2000,2001,2002,2003 w niedzielny poranek wyjechała na do Dobiegniewa gdzie w godzinach popołudniowych nastąpi otwarcie XXI edycji Międzynarodowego Młodzieżowego Turnieju Piłki Nożnej Dobiegniew Cup 2015.

Rywalizacja odbędzie się w kilku kategoriach wiekowych i potrwa do soboty. W  imprezie pojawią się kluby z kilku krajów. Będą to między innymi Batory Grodno (Białoruś), FC Polesie Mozyr (Białoruś), Vilnius FM (Litwa), Stilon Gorzów, Śląsk Wrocław, Kolos Stryj (Ukraina), Stal Szczecin, czy Pogoń Mogilno.

Na poniedziałek, wtorek i środę zaplanowano rozgrywki eliminacyjne. Od czwartku będzie toczyła się faza pucharowa. Organizatorzy dla uczestników przygotowali kilka dodatkowych atrakcji, oprócz konkursów sprawnościowych będą to koncerty grup muzycznych. W środowy wieczór wystąpią – Arek Kopaczewski, Mesajah oraz Model MT, natomiast na sobotę zaplanowano koncerty Mezo i Łzy. Oprócz rywalizacji w turnieju biało-czerwoni będą mieli również czas na wypoczynek po trudach ostatniego sezonu.