aa_dziewczyny

Porażka piłkarek 0:3

aa_dziewczynyKomplet punktów w niedzielne popołudnie na własnym boisku straciły piłkarki Ostrovii 1909, które uległy drużynie Piłkarska 13 Poznań.

Pierwsza połowa była dość wyrównana i oba zespoły raz po raz stwarzały sobie groźne sytuacje podbramkowe. Niestety to przyjezdne wykorzystały pierwszy błąd naszego zespołu w defensywie i w zamieszaniu podbramkowym zdołały umieścić piłkę w siatce. Kilka minut później po stałym fragmencie gry drugą bramkę zdobyła jedna z zawodniczek ze stolicy Wielkopolski. Piłka po rzucie wolnym wydawałoby się wpada w ręce bramkarki, jednak tak nieszczęśliwie, że odbija się jej od rąk i wpada prosto pod nogi wbiegającej napastniczki. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Druga połowa to jeszcze większa przewaga zespołu gości, które raz za razem atakowały bramkę Ostrovii. Po jednym z takich ataków w sytuacji sam na sam znalazła się napastniczka z Poznania, która nie dała szans interweniującej bramkarce. Mecz zakończył się rezultatem 3:0, ale jest to zbyt wysoki wynik biorąc pod uwagę to co działo się na boisku.-  Nasz zespół nie powinien tracić w tak łatwy sposób bramek. Drużyna z Poznania była lepsza, ale gdyby nie nasze prezenty, mogliśmy pokusić się przynajmniej o punkt – mówią piłkarki Ostrovii 1909.