Porażka z Victorią

W sobotniej grze sparingowej seniorzy Ostrovii 1909 musieli uznać wyższość zespołowi Victorii Ostrzeszów.

Kolejny raz ostrowska drużyna weszła słabo w spotkanie, pozwalając rywalom na szybcie zdobycie bramek. Po 20 minutach gry Victoria prowadziła 2:0.

Optymistyczny w wykonaniu biało-czerwonych był ostatni kwadrans pierwszej odsłony spotkania. Kilka oddanych uderzeń nie znalazło jednak drogi do siatki.

Kontaktowego gola Ostrovia zdołała zdobyć w 70 minucie. Dorzut Damiana Błaszczyka uderzeniem głową na bramkę zamienił Mikołaj Marciniak. 10 minut przed końcem pojedynku gospodarze ustalili rezultat końcowy na 3:1.

Victoria Ostrzeszów – Ostrovia 1909 3:1 (2:0)