Potknięcie w Pleszewie

Seniorzy Ostrovii 1909 rozczarowali swoją postawą w wyjazdowym spotkaniu ze Stalą Pleszew.

Dość niespodziewanie gospodarze zajmujący ostatnie miejsce w tabeli RedBox V Ligi po 38 minutach gry prowadzili 2:0. Biało-czerwoni grali przeciętnie.

Jeszcze przed przerwą kontaktowego gola zdobył Mikołaj Lewandowski. Po zmianie stron Ostrovia atakowała a do uderzeń dochodził Mikołaj Marciniak. Najlepszemu strzelcowi ostrowskiej drużyny bramkarza Stali udało się pokonać w 86 minucie. Mimo walecznej postawy do samego końca podopieczni trenera Piotra Konstanciaka wywieźli z Pleszewa tylko 1 punkt.

Potknięcie biało-czerwonych wykorzystał zespół Krobianki Krobia, który wskoczył na trzecie miejsce w tabeli.

Stal Pleszew – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2:2 (2:1)

1:0 Szymon Kozłowski

2:0 Patryk Adamski (38’)

2:1 Mikołaj Lewandowski (45’)

2:2 Mikołaj Marciniak (46’)

Bartosz Jureczek – Patryk Perz, Jakub Jędrzejak, Paweł Zadka, Mateusz Rachwalski, Mikołaj Lewandowski (62’ Tomasz Kowalski), Karol Krystek (46’ Jakub Kramarczyk), Peter Suswam, Mariusz Poślednik (67’ Piotr Skrzypczak), Mikołaj Marciniak, Mateusz Ziemiański (62’ Maciej Kaniewski).