halowka

Pracowita końcówka roku

halowkaW końcówce 2014 roku zawodnicy z rocznika 2002 wzięli udział w trzech turniejach halowych. Był to ich jedyny kontakt z halą, gdyż trenują jedynie pod balonem oraz na sztucznej nawierzchni.

Zespół prowadzony przez Jakuba Królaka i Konrada Ruska zaliczył kilka dobrych występów podczas wspomnianych turniejów, jednak nie ustrzegł się też błędów. Trenerzy zgodnie stwierdzili, że gra na hali nie jest celem ich pracy, jednak gra zawodników Ostrovii mogła się podobać, gdyż pokazali się z bardzo dobrej strony, jeśli chodzi o indywidualne umiejętności techniczne.

20 grudnia – turniej o Puchar Burmistrza Grabowa nad Prosną – II miejsce, mecz finałowy przegrany z Marcinkami Kępno, Mateusz Baranek został 2 strzelcem turnieju.

Skład: Norbert Kustusz, Aleksander Stronias, Eryk Kałuża, Sergiusz Michalski, Klaudiusz Kędzia, Mateusz Baranek, Kacper Olszewski, Wiktor Wiatrak, Maksymilian Kieliba, Kacper Starczan.

27 grudnia – turniej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego w Zduńskiej Woli – VII miejsce

Wyniki:
Tur Turek – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1:0
ŁKS Łódź – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1:2
WKS Wieluń – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0:0
Pogoń Zduńska Wola – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3:1
Widzew Łódź – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0:6

Skład: Kamil Cienkusz, Norbert Kustusz, Mateusz Stawski, Paweł Pastuła, Szymon Sadło (5), Dawid Walczak (1), Maciej Snadny (2), Amadeusz Bizan, Zofia Buszewska (1), Mikołaj Grycman.

Szymon Sadło został 2 strzelcem turnieju, a cały turniej wygrał ŁKS Łódź, który przegrał jeden mecz w turnieju – przeciwko Ostrovii 1909.