Przełamanie piłkarek!

Piłkarki Ostrovii 1909 z pierwszym kompletem punktów w rundzie wiosennej II Ligi grupy południowej.

W niedzielę podopieczne trenera Łukasza Pawlaka pokonały na wyjeździe Prądniczankę Kraków 3:0.

Od początku meczu obie drużyny ruszyły do ostrych ataków, a jednocześnie pilnowały, aby nie popełniać błędów defensywnych. Sytuacji na zdobycie bramek nie brakowało,ale oba zespoły schodziły do szatni na przerwę z zerowym kontem.

Po przerwie nasza ekipa jeszcze śmielej ruszyła do ataku na bramkę krakowianek, co dało nam prowadzenie w 55. minucie. Wydarzenia na boisku opanowały biało-czerwone, podwyższając wynik pojedynku.

Prądniczanka Kraków – Ostrovia 0:3 (0:0)

Bramki: Maria Gościniak, Małgorzata Knuła, Marta Kraszkiewicz.

Dzięki temu zwycięstwu ostrowski zespół utrzymał czwarte miejsce w tabeli. W najbliższą sobotę Ostrovia 1909 na boisku w Jankowie Przygodzkim podejmie Podgórze Kraków. Początek meczu o godzinie 15.00.