Przyjaciele Ostrovii 1909 ufundowali stroje Skrzatom

Przyjaciele Ostrovii 1909 – to kolejni fundatorzy strojów meczowych dla drużyny młodzieżowej naszego klubu.

Tym razem komplet biało-czerwonych pasiaków otrzymali najmłodsi zawodnicy i zawodniczki trenujące w Ostrovii 1909. To grupa skrzatów.

Nowe stroje to „zasługa” panów Michała Wierzbickiego i Andrzeja Kryjoma. Michał Wierzbicki pochodzi z okolic Ostrowa Wielkopolskiego, ale obecnie mieszka w Walii. Jest sympatykiem futbolu, interesując się na bieżąco wydarzeniami piłkarskimi związanymi z naszym klubem. Wspierał dotychczasowe edycje Memoriału Jerzego Kryjoma w piłce nożnej. Z kolei postać Andrzeja Kryjoma jest wszystkim dobrze znana, członek zarządu Ostrovii 1909 ponownie wsparł młodzież w swoim klubie. Obu panom – „Przyjacielom Ostrovii 1909” Dziękujemy!!

Jak widać widać nasza akcja „Ubieramy młodzież Ostrovii 1909” cieszy się dużym odzewem. Niebawem przedstawimy kolejnych jej partnerów.

Chcesz wesprzeć młodzież piłkarskiej Ostrovii 1909? Logo twojej firmy pojawi się na koszulkach i spodenkach meczowych! Zapraszamy zainteresowanych do wsparcia naszego klubu w taki sposób. Szczegółowych informacji udzieli Państwu członek zarządu Ostrovii 1909, Andrzej Kryjom tel. 691 710 225.