aa_dziewczyny

Rozstrzelane dziewczyny

aa_dziewczynyEfektowne zwycięstwo odniosły w sobotę piłkarki Ostrovii 1909 występujące w III lidze. Biało-czerwone pokonały na wyjeździe drużynę Medyka III Konin 9:2.

Ostrowianki od samego początku przeważały na boisku, piłka bardzo rzadko mijała linie przedostając się na połowę biało-czerwonych. Wynik tuż po 10 minutach meczu otworzyła swoim skutecznym strzałem Małgorzata Knuła, która w tym meczu zanotowała na swoim koncie aż 4 celne trafienia. Mimo tak wysokiego wyniku mecz w pierwszej połowie układał się dość spokojnie. Natomiast po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę dziewczyny wyszły z pełną determinacją i wolą walki, rozstrzelały się niczym najlepsi snajperzy. Jedna jak i zarazem druga drużyna robiła wszystko by pokonać golkipera przeciwników. Na szczęście naszym dziewczynom po wielu skutecznych wyprowadzonych akcjach udało się to znacznie więcej razy. W tym meczu bramki dla Ostrovii zdobyły równie Żaneta Perdek 3, Aleksandra Krawiec oraz Jagoda Dziergwa. Gratulujemy wygranego meczu i życzymy dalszych sukcesów naszym Paniom.