Ślęza rozbiła Ostrovię

Trzecioligowa Ślęza Wrocław bez litości dla piłkarzy Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski.

Gracze klubu ze stolicy Dolnego Śląska wykorzystywali każdy błąd biało-czerwonych i zasłużenie wygrali w sobotnim sparingu aż 9:1. Honorowego gola dla ostrowskiej drużyny strzelił Robert Pikulcki.

Spotkanie rozegrane zostało w trzech tercjach: 45 minut i 2×30 minut. Trener Józef Klepak nie mógł skorzystać ze wszystkich swoich zawodników ze względów zdrowotnych.

Ślęza Wrocław – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 9:1 (4:1, 3:0, 2:0)

Bramka dla Ostrovii: Robert Pikulicki

Ostrovia: Bartosz Jankowski (70′ Igor Pietrzak), Filip Kwiecień (46′ Nikodem Nowacki), Jakub Kramarczyk (75′ Mikołaj Marciniak), Jakub Jędrzejak (70′ Kacper Klichowski) , Konrad Rusek (60′ Filip Kwiecień), Adam Sobański (30′ Mariusz Poślednik), Patryk Perz (70′ Wiktor Kuliński) , Nikodem Modrzyński (75′ Konrad Rusek), Robert Pikulicki (65′ Marcin Drzewiecki), Mikołaj Marciniak (75′ Tobiasz Bizan), Łukasz Budziak.