W nowych strojach na turniej

Czwarta grupa młodzieżowa Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski otrzymała nowy komplet strojów meczowych!

W akcję „Ubierz z nami młodzież Ostrovii” włączył się pan Paweł Perz i jego firma Budownictwo Inżynieryjne Perz z Ostrowa Wielkopolskiego. Stroje młodym piłkarzom przekazał syn pana Pawła, Wojciech Perz wraz z córką Zuzanną. Następnie biało-czerwoni udali się w drogę na turniej do Wągrowca. Podopieczni trenera Dawida Kuczyńskiego mają za sobą bardzo udane występy na wiosnę w rozgrywkach ligowych.

Akcja jak widać cieszy się zainteresowaniem. Niebawem kolejne grupy młodzieżowe dzięki wsparciu sponsorów otrzymają komplety nowych strojów. W takich samych kompletach występują seniorzy oraz piłkarki Ostrovii 1909.

Chcesz wesprzeć młodzież piłkarskiej Ostrovii 1909? Logo twojej firmy pojawi się na koszulkach i spodenkach meczowych! Zapraszamy zainteresowanych do wsparcia naszego klubu w taki sposób. Szczegółowych informacji udzieli Państwu członek zarządu Ostrovii 1909, Andrzej Kryjom tel. 691 710 225.

Budownictwo Inżynieryjne Perz z Ostrowa Wielkopolskiego zajmuje się renowacją magistrali wodociągowej, rozbudowami systemu kanalizacji zbiorczej sanitarnej, także robotami budowlanymi.