boisko

Trampkarze młodsi z 3 punktami

boiskoWażne zwycięstwo na wyjeździe odnieśli zawodnicy trampkarza młodszego prowadzonego przez trenera Bartosza Bożka. Ostrowianie pokonali lokalnego rywala – Centrę.

W pierwszej połowie oba zespoły z Ostrowa grały bardzo uważnie w obronie starając się nie popełnić błędów i nie stracić bramki. W drugiej połowie przewżali zawodnicy Ostrovii, której sędzia nie uznał pierwszej wydaje się prawidłowej bramki strzelonej przez Denisa Atamasova. Jednak co miało wpaść to wpadło i tak 2 minuty później pięknym strzałem z pół woleja popisał się Maciej Ciupka i biało-czerwoni wyszli na prowadzenie. Zawodncy Ostrovi po strzelonej bramce poczuli się pewniej i zaczęli częściej atakować bramkę gospodarzy, po jednym z takich ataków i pięknie przeprowadzonej akcji całego zespołu Michał Jankowski po pięknym prostopadłym podaniu przez Damiana Wybierałę strzelił pewnie na bramkę ustalając wynik na 0:2.

Centra Ostrów – Ostrovia 1909 Ostrów 0:2
Bramki: Denis Atamasov, Michał Jankowski