boisko

Udane pożegnanie z jesienią

boiskoW poniedziałek pierwsza drużyna orlików Ostrovii 1909 rozegrała na wyjeździe ostatni mecz rundy jesiennej – z Raszkowianką Raszków.

Już na początku spotkania biało-czerwonym udało się strzelić dwie  bramki co spowodowało, że przeciwnik wziął się do pracy. Głównie posiadał piłkę w środkowej strefie boiska. Ale to przed przerwą jeszcze jedną bramkę zdobyli zawodnicy Ovii. Po zmianie stron ostrowska drużyna zdobyła 4 bramki w ciągu 10 minut i przy wyniku 7-0 jeden zawodnik gospodarzy został sfaulowany w polu karnym. Sędzia Matyśkiewicz prawidłowo wskazał na rzut karny. – Nasz bramkarz był bez szans, bardzo dobrze wykonany karny strzałem po ziemi przy słupku – komentuje Łukasz Polak, trener Ostrovii.  W końcówce spotkania biało-czerwoni byli także skuteczni i ostatecznie wygrali 9:1.

Raszkowianka – Ostrovia 1909 Ostrów 1:9 (0:3)

Bramki: 4- Karolewski Marcin, 2- Kieliba Maks, po 1 – Wojciechowski Igor, Kurek Piotr, Kwiecień Filip

Ostrovia 1909 w składzie: Skrobański Sebastian, Twardowski Jakub, Kurek Piotr, Kwiecień Filip, Krupa Hubert, Karolewski Marcin, Gretkiewicz Kacper, Kieliba Maks, Wojciechowski Igor, Smętek Igor, Napieralski Oliwier.