W Arenie Ostrów po raz trzeci!

Końcówka roku to pracowity okres dla naszego klubu. Trwają bowiem przygotowania do III edycji Noworocznego Turnieju pod patronatem Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, Beaty Klimek.

Staje się powoli tradycją, że ta impreza otwiera sportowy rok w naszym mieście. Jej termin jest taki sam jak w poprzednich latach – czyli 6 stycznia. W Święto Trzech Króli halą Arena Ostrów zawładną młodzi piłkarze.

Już od pierwszej edycji przychylnie do organizacji turnieju podeszły władze miasta Ostrowa Wielkopolskiego i spółki Ostrowskie Inwestycje Sportowe. Pierwsza impreza odbyła się w 2021 roku w okresie pandemii bez udziału publiczności, ale już w styczniu bieżącego roku na trybunach Areny Ostrów mogli zasiąść kibice. Rodzice, dziadkowie zagrzewali dopingiem młode piłkarki i piłkarzy ostrowskich klubów sportowych. Nowoczesny obiekt zrobił na wszystkich duże wrażenie a rywalizacja na parkiecie była dla młodego narybku futbolu nich niezapomnianym przeżyciem.

Już dziś zapraszamy sympatyków młodzieżowego futbolu aby zarezerwowali sobie dzień 6 stycznia 2023 roku. Szczegóły imprezy, uczestników będziemy podawali na bieżąco!