Orlik_Kuba

Świetna druga połowa

Orlik_KubaZespół Jakuba Królaka rozegrał ostatni ligowy pojedynek w rundzie jesiennej. Biało-czerwoni w poniedziałkowe popołudnie pokonali zespół Baryczy I Janków Przygodzki 9:3.

Do przerwy prowadzili rywale 2:1, stawiając trudne warunko młodszym kolegom z Ostrovii. W Baryczy zagrało wiele dziewczyn.
Ostrowianie sprawiali lepsze wrażenie, wielokrotnie wymieniając piłkę szybkimi podaniami po ziemi, jednak napastnicy mimo kilku dogodnych sytuacji nie potrafili zdobyć większej ilości bramek. Po przerwie celowniki młodych” pasów” się ustawiły i chłopcy zaczęli regularnie trafiać do siatki. Cieszy to, że były one zdobywane przez naszych orlików po składnych i przemyślanych akcjach. – Miło było patrzeć jak ci młodzi chłopcy z radością wymieniają piłkę i serię dokładnych podań kończą celnym strzałem – powiedział trener ostrowskiej drużyny.

Był to ostatni mecz w tej rundzie chłopców prowadzonych przez Jakuba Królaka. Teraz czeka ich okres halowy, podczas którego rozegrają kilka turniejów i meczów towarzyskich.

Barycz I Janków Przygodzki – Ostrovia 1909 I Ostrów  3:9 (2:1)

Bramki: Dawid Adamek 3, Eryk Kałuża 2, Maks Kieliba 1, Maks Frankiewicz, Filip Kubera, Mateusz Czechowicz.

Skład: Michał Sobczak, Igor Sętek, Kacper Starczan, Dawid Walczak, Maks Frankiewicz, Eryk Kałuża, Dawid Adamek, Maks Kieliba, Olek Kusiński, Mateusz Czechowicz, Eryk Gałązka, Filip Kubera.