Wymarzony debiut

Debiutujący w rozgrywkacj ligi wojewódzkiej juniorów młodszych zespół Ostrovii 1909 (rocznik 2001) pokonał Olimpię Koło 4:1. Podopieczni trenerów Tomasza Berusa i Piotra Kasprzyka pokazali się z dobrej strony.

Mimo kilku dobrych okazji worek z bramkami otworzył się w drugiej części spotkania. W 49 minucie gola zdobył Jakub Przybył. W 67 minucie po ograniu defensywy rywali na 2:0 podwyższył Dawid Kamiński. Trzeciego gola w 80 minucie zdobył Nikodem Szwedowski po asyście Mariusza Poślednika. Gracze Olimpii zdobyli w doliczonym czasie honorowe trafienie, a wynik meczu ustalił Mariusz Poślednik w ostatniej akcji meczu.

Ostrovia 1909 – Olimpia Koło 4:1 (0:0)