Wynik lepszy niż gra. Kolejna kontuzja?

Kolejna gra kontrolna czwartoligowej Ostrovii 1909 przeciwko Stali Pleszew odbyła się z udziałem kilku doświadczonych zawodników.

Pierwsze minuty w tym roku na boisku zaliczył Bartosz Jankowski. Niestety w końcówce drugiej połowy spotkania urazu w okolicach kolana nabawił się Mateusz Ziemiański i opuszczał murawę w asyście kolegów. Najbliższe dni pokażą czy 19-letniego zawodnika czeka dłuższa pauza.

W pojedynek lepiej wkomponowali się pleszewianie, którzy w 46 minucie prowadzili juz 3:0. Ostrowski zespół zdołał odrobić straty dzięki trafieniu Michała Giecza skutecznie wykonanych dwóch rzutów karnych przez Daniela Kaczmarka. Kwadrans przed końcem spotkania wynik był lepszy niż postawa biało-czerwonych na boisku (szczególnie w pierwszej połowie meczu). W 80 minucie zwycięskiego gola na 4:3 dla Stali zdobył Patryk Adamski.

Stal Pleszew – Ostrovia 1909 4:3 (2:0)