Zabrakło skuteczności

Ostrovia 1909 po trzecim sparingu nadal bez zwycięstwa. Jednak szczególnie druga połowa spotkania z LKS-em Gołuchów mogła się podobać.

Trener Piotr Konstanciak w sobotę nie miał do dyspozycji Damiana Błaszczyka, Patryka Perza i Tomasza Kowalskiego. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem na rozgrzewce problemy zdrowotne dopadły Mariusza Poślednika. Natomiast w trakcie gry urazów nabawili się Mateusz Rachwalski i Paweł Zadka. Z konieczności było więc przymusowe przetasowanie linii obronnej.

Do przerwy rywale wygrywali 2:0. Po zmianie stron stroną atakującą była Ostrovia, stwarzając sobie wiele sytuacji na pokonnanie golkipera „Żubrów”. Najczęściej dochodził do nich Mikołaj Marciniak, który w jednej z akcji trafił w słupek. Bramka padła dopiero w 80 minucie. Faulowany w polu karnym był Nikodem Modrzyński, a skutecznie rzut karny wykonał Karol Krystek.

Ostrovia 1909 – LKS Gołuchów 1:2 (0:2)
Bramka dla Ostrovii: Karol Krystek (80′)

Bartosz Jankowski (46’Bartosz Jureczek)- Mateusz Stawski, Jakub Jędrzejak, Paweł Zadka (55′ Dawid Płaczek), Mateusz Rachwalski (25′ Mikołaj Lewandowski), Dawid Płaczek (46′ Jakub Kramarczyk), Peter Suswam, Karol Krystek, Piotr Skrzypczak (46′ Nikodem Modrzyński), Mikołaj Marciniak, Mateusz Ziemiański (46′ Maciej Kaniewski).