Zagrać na piątkę

Kolejne ciekawe spotkanie przed nami. W sobotę piłkarze Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski zmierzą się na Stadionie Miejskim z zespołem Polonii Leszno.

Biało-czerwoni zagrają o piąte zwycięstwo z rzędu i chcą jeszcze bardziej zbliżyć się do miejsc „medalowych” w tabeli IV ligi grupy południowej. W pierwszej kolejce rundy rewanżowej rozgrywanej awansem rywal będzie równie mocny. Ekipa z Leszna wywalczyła dotąd 32 punkty (10-2-3) przy bilansie bramkowym 29:17 i zajmuje trzecie pozycję. To jedna z rewelacji sezonu. W Polonii postawiono na młodych zawodników i ci odwdzięczają się swoją postawą na boisku. Dobrze kieruje nimi trener Jędrzej Kędziora. Najlepszym strzelcem Polonii i zarazem całych rozgrywek jest Artur Krawczyk – 11 bramek.

Na inaugurację sezonu w sierpniu gospodarze pokonali Ostrovię 3:2. Teraz biało-czerwoni przed własną publicznością zapowiadają rewanż.

Sobotni mecz rozpocznie się o godzinie 11.00 na Stadionie Miejskim.

Na terenie trybuny głównej Stdionu Miejskiego będzie dostępny punkt gastronomiczny m.in. z napojami. Korzystanie z punktu zasila budżet klubu. Zapraszamy do zakupów.

 

Zadanie dofinansowane z budżetu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski